Darba kompetences. Izcila darba snieguma viedošana

Darba kompetences. Izcila darba snieguma viedošana

Spensers Lails, Spensere Signe

Izdevējs: Eiro Personāls

Izdošanas gads: 2011

Lappušu skaits: 400

50

Piegāde bez maksas ar OMNIVA

Grāmata ir veidota kā praktiska rokasgrāmata ikvienam, kura uzdevums ir veidot produktīvas darba komandas.

 

Tajā ir sniegtas praktiskas instrukcijas, detalizēti aprakstīti veicamie soļi un sniegti  reāli piemēri. Grāmatā ietverta Kompetenču vārdnīca, kurā aprakstītas svarīgākās kompetences  un to vērtēšanas kritēriji, kas var palīdzēt paredzēt, vai cilvēks, strādājot konkrētajā amatā,  spēs parādīt izcilu darba sniegumu. Šī grāmata var palīdzēt izprast:

 

  • kā pielāgot Darba kompetenču novērtēšanas metodi tieši Jūsu vajadzībām;

  •  kā kompetenču pieeju izmantot atlasē, darba snieguma vadībā, darbinieku attīstībā,

  • atalgojuma sistēmas veidošanā un citās personāla vadības jomās;

  • kā prasmīgi vadīt Uzvedības interviju;

  • kā izmantot Kompetenču vārdnīcu, lai ar interviju, aptauju un ekspertu grupu palīdzību veidotu kompetenču modeļus svarīgākajiem Jūsu uzņēmuma amatiem;

  • kā izmantot vispārējos kompetenču modeļus pārdošanas, klientu apkalpošanas, vadības un citiem Jūsu uzņēmuma amatiem.

 

 

 

Interesants ir grāmatas beigās sniegtais ieskats nākotnē, aplūkojot kompetenču pieejas pielietojumu plašākā kontekstā, ārpus darba vides. Jums būs iespēja uzzināt, kuras kompetences nākotnē  tiks uzskatītas par nozīmīgākajām. Grāmata ar tajā iekļauto konkrēto un plaši pielietojamo metodoloģiju ir unikāls instruments katram vadītājam un personālvadības jomas speciālistam, ko savā darbā varat sākt izmantot nekavējoties.

Tuvākie notikumi

Vadība un personāls

Biznesa Meistarklase #23

Unikāla 20 dienu profesionālās pilnveides programma augstākā līmeņa vadītājiem, kas jau daudz dzīvē un biznesā sasnieguši.

Komercizglītības centrs

Baiba Zūzena, Sandra Lāce, Ivars Austers, Agris Grava, Ina Balamovska, Haralds Burkovskis, Inese Millere, Mareks Osovskis, Inese Kalveite, Jānis Caune, Ervīns Butkevičs, Inese Suija Markova, Tīna Kukka, Raimonds Lieksnis

17.04.2019. - 10.12.2020.

vizualizešana.png
Darbinieku Vadīšanas Pamati #41

Augsti pieprasīts kurss - esence darbinieku vadīšanā jeb "izdzīvošanas komplekts", kam jābūt katra vadītāja zināšanu grozā.

Komercizglītības centrs

Anita Gaile

22. un 23. aprīlis

vizualizešana.png
LEAN Personāla atlasē

Talantu piesaiste mūsdienās ir riskanta nodarbe - vai mēs pieņēmām pareizo personu, ar atbilstošām prasmēm un tieši tādu, kurš vislabāk piemērots mūsu organizācijai? LEAN principi var tikt izmantoti, lai radītu labāko pieeju personāla atlasē un noteiktu darbības, kas pievieno vērtību biznesam.

Master Training

Ilva Bērziņa

28. aprīlis

vizualizešana.png
Kompetenču intervija

Kas īsti ir kompetences, vai un kā tās atšķiras no zināšanām un prasmēm? Kā šī pieeja izpaužas praksē un ko tas nozīmē uzņēmuma personāla vadībai? Kā padarīt mūsu darbinieku atlases un vadības procesu strukturētāku, jēgpilnāku un darbinieku sniegumu izcilāku?

TRIVIUMS apmācība

Olga Dzene

28. aprīlis

vizualizešana.png
Kreņķu menedžments jeb stresa vadīšana

Vārdu stress esam raduši izteikt ar negatīvu nozīmi. Šis seminārs ir par to, ka stress ir labs! Tas ir pieradināms un vadāms. Kursā tiek aplūkotas metodes, kā stresu kontrolēt, ievirzīt lietderīgā gultnē un pielietot darba ražīguma, radošu ideju, pozitīvu attiecību un laba garastāvokļa vairošanai.

Master Training

Dmitrijs Kalniņš-Bergs

29. aprīlis

vizualizešana.png
Neuropsychology of management Structogram®

How the differences of brain biostructure affect the behavior, perception, way of thinking and decision - making of employees, managers, clients.

Komercizglītības centrs

Gatis Ulinskis

May 13 – 14

vizualizešana.png

BIZNESAM.LV ir organizāciju vadības risinājumu un B2B kontaktu sadarbības platforma, kas piedāvā mācības, konsultācijas, seminārus: vadībai un personāla attīstībai, mārketingam un pārdošanas veicināšanai, taupības un kvalitātes procesu uzlabosānai, finanšu risinājumus attīstības projektiem.