EFQM Izcilības modelis biznesa organizācijām

EFQM Izcilības modelis biznesa organizācijām

Kari Tominens

Izdevējs: LBKA

Izdošanas gads: 2007

Lappušu skaits: 170

10

Piegāde bez maksas ar OMNIVA

Šī grāmata ir labs instruments tiem, kuri vēlas novērtēt uzņēmuma darbību, lai izstrādātu tālāko uzņēmuma attīstības plānu. Grāmatā ir izmantots EFQM Izcilības modelis un atspoguļots no biznesa uzņēmuma viedokļa. ​ Pašnovērtējuma process atbalsta organizācijas vajadzību un gatavību attīstīties ātri un sistemātiski un ar pašas organizācijas līdzdalību noteikt savas vajadzības. ​

 

Pašnovērtējums ir pirmais solis, ja tiek izmantots kvalitātes apbalvojuma modelis, veidota kvalitātes vadības sistēma, ieviests Six Sigma attīstības modelis, uzsākta procesa attīstība vai pieredzes apmaiņa un mācīšanās no labākajiem. Pašnovērtējumu var izmantot, arī lai pārbaudītu vadības iemaņas, uzraudzītu, kā noris attīstības projekts, un izmērītu projekta rezultātus un to norisi ilgtermiņā. ​

 

Grāmatu var izmantot kā attīstības instrumentu un mācību materiālu arī tādā organizācijā, kurā netiek ieviests EFQM Izcilības modelis.

Tuvākie notikumi

Efektivitāte un kvalitāte

Efektīva komunikācija un saskarsme

Seminārā tiks aplūkotas kursa dalībnieku ikdienas komunikācijas problēm-situācijas, sniegti reāli risinājumi nododamā vēstījuma pārkodēšanai, veikta analīze, atklājot savas komunikācijas stiprās un vēlamās puses, kā arī iespēja apgūt sistematizētu apzinātas komunikācijas matricu.

Master Training

Elita Kazaine

31. marts

vizualizešana.png
Power Excel

Svarīgas un praktiskas Excel pamatiemaņas, darba principi, to priekšrocības un trūkumi. Darbs ar iebūvētajām Excel formulām, datu tabulu agregāciju un automātiskā šūnu formatēšana. Mācību mērķis ir sniegt iespēju apgūt instrumentus, kas ļauj automatizēt datu apstrādi un izveidot efektīvas atskaites.

Master Training

Eļčin Džafarov

15./16./17. aprīlis

vizualizešana.png
Vizualizēšana

Mācībās dalībnieki gūst izpratni par vizualizēšanas lietošanas iemesliem un iespējām, kā arī apgūst vienkāršas un efektīvas vizualizēšanas tehnikas, kas ir gan pietiekami vieglas, gan arī praktiski piemērojamas savā darbā.

Master Training

Dace Andersone

23. aprīlis

vizualizešana.png
Darba un brīvā laika pārvaldība

Tiem, kam ir dārgs savs laiks. Šajā seminārā apgūsiet darba un brīvā laika pārvaldības prasmes, kas ļaus palielināt produktivitāti profesionālajā un personīgajā dzīvē, kā arī iegūt līdzsvara sajūtu un apmierinātību ar sevi un dzīvi. Kopā veidosim darba un privātās dzīves laika pārvaldības sistēmu.

Komercizglītības centrs

Jeremejs R. Druvietis

29. aprīlī

vizualizešana.png
Efektīva Prezentācija

Lieliska prezentācija izskaidro, motivē un saliedē, pārdod, izvirza karjerā, palīdz sasniegt personīgos un grupas mērķus. Neveiksmīga prezentācija? Tā sasniedz visu to pašu. Tikai ar negatīvu zīmi. Seminārs ir paredzēts dažādu nozaru profesionāļiem komunikācijas efektivitātes uzlabošanai.

Master Training

Kārlis Apkalns

29. un 30. aprīli

vizualizešana.png
Efektīvas sanāksmju vadīšanas tehnikas

Vai sanāksmes kā instruments mūsdienās ir zaudējis savas iespējas vai arī vienkārši ir pienācis laiks mainīt ierasto sapulču formu? Vienkārši par to, kā sapulcēm piešķirt jēgu.

Komercizglītības centrs

Anita Gaile

14. maijs

vizualizešana.png

BIZNESAM.LV ir organizāciju vadības risinājumu un B2B kontaktu sadarbības platforma, kas piedāvā mācības, konsultācijas, seminārus: vadībai un personāla attīstībai, mārketingam un pārdošanas veicināšanai, taupības un kvalitātes procesu uzlabosānai, finanšu risinājumus attīstības projektiem.