EFQM Izcilības modelis biznesa organizācijām

EFQM Izcilības modelis biznesa organizācijām

Kari Tominens

Izdevējs: LBKA

Izdošanas gads: 2007

Lappušu skaits: 170

10

Piegāde bez maksas ar OMNIVA

Šī grāmata ir labs instruments tiem, kuri vēlas novērtēt uzņēmuma darbību, lai izstrādātu tālāko uzņēmuma attīstības plānu. Grāmatā ir izmantots EFQM Izcilības modelis un atspoguļots no biznesa uzņēmuma viedokļa. ​ Pašnovērtējuma process atbalsta organizācijas vajadzību un gatavību attīstīties ātri un sistemātiski un ar pašas organizācijas līdzdalību noteikt savas vajadzības. ​

 

Pašnovērtējums ir pirmais solis, ja tiek izmantots kvalitātes apbalvojuma modelis, veidota kvalitātes vadības sistēma, ieviests Six Sigma attīstības modelis, uzsākta procesa attīstība vai pieredzes apmaiņa un mācīšanās no labākajiem. Pašnovērtējumu var izmantot, arī lai pārbaudītu vadības iemaņas, uzraudzītu, kā noris attīstības projekts, un izmērītu projekta rezultātus un to norisi ilgtermiņā. ​

 

Grāmatu var izmantot kā attīstības instrumentu un mācību materiālu arī tādā organizācijā, kurā netiek ieviests EFQM Izcilības modelis.

Tuvākie notikumi

Efektivitāte un kvalitāte

Efektīva Prezentācija

Lieliska prezentācija izskaidro, motivē un saliedē, pārdod, izvirza karjerā, palīdz sasniegt personīgos un grupas mērķus. Neveiksmīga prezentācija? Tā sasniedz visu to pašu. Tikai ar negatīvu zīmi. Seminārs paredzēts dažādu nozaru profesionāļiem komunikācijas efektivitātes uzlabošanai.

Master Training

Kārlis Apkalns

28. novembris un 04. decembris

vizualizešana.png

BIZNESAM.LV ir organizāciju vadības risinājumu un B2B kontaktu sadarbības platforma, kas piedāvā mācības, konsultācijas, seminārus: vadībai un personāla attīstībai, mārketingam un pārdošanas veicināšanai, taupības un kvalitātes procesu uzlabosānai, finanšu risinājumus attīstības projektiem.