EFQM Izcilības modelis biznesa organizācijām

EFQM Izcilības modelis biznesa organizācijām

Kari Tominens

Izdevējs: LBKA

Izdošanas gads: 2007

Lappušu skaits: 170

10

Piegāde bez maksas ar OMNIVA

Šī grāmata ir labs instruments tiem, kuri vēlas novērtēt uzņēmuma darbību, lai izstrādātu tālāko uzņēmuma attīstības plānu. Grāmatā ir izmantots EFQM Izcilības modelis un atspoguļots no biznesa uzņēmuma viedokļa. ​ Pašnovērtējuma process atbalsta organizācijas vajadzību un gatavību attīstīties ātri un sistemātiski un ar pašas organizācijas līdzdalību noteikt savas vajadzības. ​

 

Pašnovērtējums ir pirmais solis, ja tiek izmantots kvalitātes apbalvojuma modelis, veidota kvalitātes vadības sistēma, ieviests Six Sigma attīstības modelis, uzsākta procesa attīstība vai pieredzes apmaiņa un mācīšanās no labākajiem. Pašnovērtējumu var izmantot, arī lai pārbaudītu vadības iemaņas, uzraudzītu, kā noris attīstības projekts, un izmērītu projekta rezultātus un to norisi ilgtermiņā. ​

 

Grāmatu var izmantot kā attīstības instrumentu un mācību materiālu arī tādā organizācijā, kurā netiek ieviests EFQM Izcilības modelis.

Tuvākie notikumi

Efektivitāte un kvalitāte

Biznesa iepirkumu simulācijas treniņš/ taktiskā spēle “Nopērc rozā ziloni!”

Vai tavs iepirkumu vadītājs varēs uzvarēt simulāciju spēlē? “Kaulēšanās” pamati un iepirkuma knifi no reālas pieredzes tiem, kas iepircēju lomā ir nesen.

Komercizglītības centrs

Darja Junusova

23. janvāris

vizualizešana.png
Vizualizēšana

Seminārs vadītājiem, komandu un projektu vadītājiem, ekspertiem, kuru produktivitāti nosaka komunikācijas ātrums un precizitāte. Dalībnieku ieguvumi - uzlabota komunikācijas efektivitāte caur izpratni par vizualizēšanas lietošanas iemesliem un iespējām, kā arī izmēģinātām vizualizēšanas tehnikām.

Master Training

Dace Andersone

27. janvāris, 2020. gads

vizualizešana.png
Produktīva Ražošanas Vadīšana #18

Viennozīmīgi praktiskākā programma ražošanas vadītājiem, kas sniegs rīkus, izpratni un tehnikas, kā uzlabot uzņēmuma procesus. Unikāla 10 dienu programma ražošanas vadīšanā, ko atzinīgi novērtējuši jau 250 ražošanas uzņēmumu vadītāji.

Komercizglītības centrs

Inga Ozola, Georgijs Buklovskis, Aldis Cimoška,Māris Strazds, Ruslans Sosinovičs, Agris Lapiņš, Sandra Liepa, Romāns Pasāts

04.02.2020. - 10.09.2020.

vizualizešana.png
Power Excel

Mācību mērķis ir sniegt iespēju apgūt instrumentus, kas ļauj automatizēt datu apstrādi un izveidot efektīvas atskaites. Svarīgas un praktiskas Excel pamatiemaņas, darba principi, to priekšrocības un trūkumi. Darbs ar iebūvētajām Excel formulām, datu tabulu agregāciju un automātiskā šūnu formatēšana.

Master Training

Eļčin Džafarov

12.,13.,14. februāris

vizualizešana.png
Inteliģenta autoparka vadīšana

Kā gudri un efektīvi vadīt sava uzņēmuma autoparku. Unikāls kurss Latvijā, ko organizējam tikai reizi gadā.

Komercizglītības centrs

Oskars Zemītis

13. februāris

vizualizešana.png
Efektīva komunikācija un saskarsme

Seminārā tiks aplūkotas kursa dalībnieku ikdienas komunikācijas problēm-situācijas, sniegti reāli risinājumi nododamā vēstījuma pārkodēšanai, veikta analīze, atklājot savas komunikācijas stiprās un vēlamās puses, kā arī iespēja apgūt sistematizētu apzinātas komunikācijas matricu.

Master Training

Elita Kazaine

27. februāris

vizualizešana.png

BIZNESAM.LV ir organizāciju vadības risinājumu un B2B kontaktu sadarbības platforma, kas piedāvā mācības, konsultācijas, seminārus: vadībai un personāla attīstībai, mārketingam un pārdošanas veicināšanai, taupības un kvalitātes procesu uzlabosānai, finanšu risinājumus attīstības projektiem.