Frīkonomika

Frīkonomika

Stīvens Levits & Stīvens Dabners

Izdevniecība: Zoldnera izdevniecība

Izdošanas gads: 2008
Lappušu skaits: 328

18

Piegāde bez maksas ar OMNIVA

Kas bīstamāks - dzērumā sēsties pie stūres vai iet kājām? Vai bērnu sēdeklīši automašīnās patiešām uzlabo bērnu drošību? Kāpēc ķīmijterapiju tik bieži izmanto, ja tā ir tik neefektīva? Vai televīzija sekmē noziedzību? Kas kopējs viesuļvētrām, sirdstriekai un satiksmes negadījumiem? Jūs domājat, ka ārsti izceļas ar roku biežu mazgāšanu? Kas kopējs prostitūtai un Ziemassvētku vecītim lielveikalā? Kāds ir labākais veids, kā noķert teroristu? Vai cilvēkiem ir lielāka nosliece uz altruismu vai egoismu? Vai ķenguri var glābt planētu? Vai pērtiķi spēj saprast naudas vērtību? Kas pievieno lielāku vērtību - suteners vai nekustamā īpašuma mākleris? Vai dzimuma maiņa var palielināt jūsu algu?

Tuvākie notikumi

Vadība un personāls

Biznesa Meistarklase #23

Unikāla 20 dienu profesionālās pilnveides programma augstākā līmeņa vadītājiem, kas jau daudz dzīvē un biznesā sasnieguši.

Komercizglītības centrs

Baiba Zūzena, Sandra Lāce, Ivars Austers, Agris Grava, Ina Balamovska, Haralds Burkovskis, Inese Millere, Mareks Osovskis, Inese Kalveite, Jānis Caune, Ervīns Butkevičs, Inese Suija Markova, Tīna Kukka, Raimonds Lieksnis

17.04.2019. - 10.12.2020.

vizualizešana.png
Darbinieku Vadīšanas Pamati #41

Augsti pieprasīts kurss - esence darbinieku vadīšanā jeb "izdzīvošanas komplekts", kam jābūt katra vadītāja zināšanu grozā.

Komercizglītības centrs

Anita Gaile

22. un 23. aprīlis

vizualizešana.png
LEAN Personāla atlasē

Talantu piesaiste mūsdienās ir riskanta nodarbe - vai mēs pieņēmām pareizo personu, ar atbilstošām prasmēm un tieši tādu, kurš vislabāk piemērots mūsu organizācijai? LEAN principi var tikt izmantoti, lai radītu labāko pieeju personāla atlasē un noteiktu darbības, kas pievieno vērtību biznesam.

Master Training

Ilva Bērziņa

28. aprīlis

vizualizešana.png
Kompetenču intervija

Kas īsti ir kompetences, vai un kā tās atšķiras no zināšanām un prasmēm? Kā šī pieeja izpaužas praksē un ko tas nozīmē uzņēmuma personāla vadībai? Kā padarīt mūsu darbinieku atlases un vadības procesu strukturētāku, jēgpilnāku un darbinieku sniegumu izcilāku?

TRIVIUMS apmācība

Olga Dzene

28. aprīlis

vizualizešana.png
Kreņķu menedžments jeb stresa vadīšana

Vārdu stress esam raduši izteikt ar negatīvu nozīmi. Šis seminārs ir par to, ka stress ir labs! Tas ir pieradināms un vadāms. Kursā tiek aplūkotas metodes, kā stresu kontrolēt, ievirzīt lietderīgā gultnē un pielietot darba ražīguma, radošu ideju, pozitīvu attiecību un laba garastāvokļa vairošanai.

Master Training

Dmitrijs Kalniņš-Bergs

29. aprīlis

vizualizešana.png
Neuropsychology of management Structogram®

How the differences of brain biostructure affect the behavior, perception, way of thinking and decision - making of employees, managers, clients.

Komercizglītības centrs

Gatis Ulinskis

May 13 – 14

vizualizešana.png

BIZNESAM.LV ir organizāciju vadības risinājumu un B2B kontaktu sadarbības platforma, kas piedāvā mācības, konsultācijas, seminārus: vadībai un personāla attīstībai, mārketingam un pārdošanas veicināšanai, taupības un kvalitātes procesu uzlabosānai, finanšu risinājumus attīstības projektiem.