Idejas, kas pielīp

Idejas, kas pielīp

Čips Hīts, Dens Hīts

Izdevniecība: Zoldnera izdevniecība

Izdošanas gads: 1997
Lappušu skaits: 156

22

Piegāde bez maksas ar OMNIVA

Neatkarīgi no tā, vai jūs esat uzņēmējs, vadītājs, politiķis, zinātnieks, pedagogs, mārketinga vai sabiedrisko attiecību speciālists, žurnālists vai arī māmiņa uz pilnu slodzi, jums ir idejas, ko pavēstīt. Jauna produkta ienākšana tirgū. Stratēģija, ar ko vēlaties pārliecināt. Pārliecība, kurā gribat dalīties. Vērtības, ko vēlaties ieaudzināt savos bērnos...

 

Grāmata IDEJAS, KAS PIELĪP, ko 800-CEO-READ 2009. gadā nominēja kā vienu no 100 pasaules visu laiku izcilākajām biznesa rokasgrāmatām, mainīs jūsu priekšstatu, kā panākt, lai jūsu idejas saprastu, iegaumētu un lai tās ietekmētu jūsu auditorijas uzskatus un uzvedību.

 

Grāmatas autori – Stenforda Universitātes psiholoģijas profesors Čips Hīts un biznesa konsultants un lektors Dens Hīts – kliedē mītu, ka izcilas idejas var radīt tikai tie, kuriem ir iedzimts talants. Ikviens no mums, pareizi izprotot lietas būtību un ar pareizi veidotu vēstījumu var panākt, lai ideja pieliptu. Autori atklāj, ka visu veidu lipīgajām idejām, no nepatiesām baumām līdz idejām, kas maina pasauli, ir sešas vienādas pazīmes. Izmantojot noteiktus paņēmienus, ikviens no mums var radīt idejas, kam būtu paliekoša ietekme uz mūsu mērķauditoriju – vai tie būtu mūsu pircēji, ziedotāji, skolēni, darbinieki, vēlētāji vai mūsu bērni. Turklāt ne vienmēr idejas nepieciešams radīt – dažkārt daudz vienkāršāk, piemērojot šos principus, ir tās saskatīt – pasaule vienmēr radīs vairāk izcilu ideju nekā viena atsevišķa persona, lai arī visradošākā.

No angļu valodas tulkojusi Iveta Pumpura

Tuvākie notikumi

Mārketings un pārdošana

Darījumu sarunas: Stratēģijas un taktikas

Par ko jādomā, gatavojoties sarunām? Kā iegūt un noturēt sarunu iniciatīvu? Kā pārrunu pozīcija ietekmē pārrunu taktikas? Seminārs organizāciju, personāla, mārketinga, finanšu u.c. vadītājiem, kā arī iepircējiem, kuri vēlas uzlabot savu spēju darījumu pārrunās panākt labākus nosacījumus.

Master Training

Mārtiņš Vecvanags

16. un 17. aprīlis

vizualizešana.png
Publiskās runas meistarklase

Kursā kā veidot spēcīgu enerģētiku un ķermeņa valodu, loģiski strukturēt tekstu un izmantot savu balsi un citus psihofiziskos resursus tā, lai jūsu runa būtu skaidra, saprotama un pārliecinoša jebkurai auditorijai.

TRIVIUMS apmācība

Ruta Vītiņa

19. maijs

vizualizešana.png

BIZNESAM.LV ir organizāciju vadības risinājumu un B2B kontaktu sadarbības platforma, kas piedāvā mācības, konsultācijas, seminārus: vadībai un personāla attīstībai, mārketingam un pārdošanas veicināšanai, taupības un kvalitātes procesu uzlabosānai, finanšu risinājumus attīstības projektiem.