Izdzīvot starp haizivīm

Izdzīvot starp haizivīm

Hārvijs B.Mekejs

Izdevniecība: Zvodnera izdevniecība

Izdošanas gads: 1997
Lappušu skaits: 156

22

Piegāde bez maksas ar OMNIVA

Izdzīvot starp haizivīm ir aizraujošs ceļvedis biznesa pasaulē uz vietām, par kurām biznesa skolās nemēdz sāstīt. Uzņēmējiem šī grāmata sniegs idejas un ierosmes, ka izveidot un attīstīt veiksmīgas kompānijas, vadīt pārrunas un slēgt darījumus, vadītājiem - kā atlasīt, pieņemt darbā un motivēt darbiniekus un organizēt viņu darbu, ikvienam, kas vēlas sasniegt virsotnes savā jomā vai specialitātē - kā neatlaidīgi koncentrēties uz mērķi, savukārt vecākiem - kā palielināt savu bērnu izredzes uz panākumiem dzīvē. No angļu valodas tulkojis Māris Garbers.

Tuvākie notikumi

Vadība un personāls

Neirolīderība un Emocionālā Inteliģence

Tendences rāda, ka efektīva vadītāja veiksmes nosacījums ir Emocionālā Inteliģence un izpratne par neirozinātņu pielietojumu cilvēku vadībā. Kursa mērķis ir parādīt, kā neirozinātņu atklājumus iespējams izmantot vadītāju ikdienā, komandas darbā, individuālajai motivācijai un talantu vadībai.

Master Training

Elita Kazaine

31. marts

vizualizešana.png
Biznesa Meistarklase #23

Unikāla 20 dienu profesionālās pilnveides programma augstākā līmeņa vadītājiem, kas jau daudz dzīvē un biznesā sasnieguši.

Komercizglītības centrs

Baiba Zūzena, Sandra Lāce, Ivars Austers, Agris Grava, Ina Balamovska, Haralds Burkovskis, Inese Millere, Mareks Osovskis, Inese Kalveite, Jānis Caune, Ervīns Butkevičs, Inese Suija Markova, Tīna Kukka, Raimonds Lieksnis

17.04.2019. - 10.12.2020.

vizualizešana.png
Darbinieku Vadīšanas Pamati #41

Augsti pieprasīts kurss - esence darbinieku vadīšanā jeb "izdzīvošanas komplekts", kam jābūt katra vadītāja zināšanu grozā.

Komercizglītības centrs

Anita Gaile

22. un 23. aprīlis

vizualizešana.png
LEAN Personāla atlasē

Talantu piesaiste mūsdienās ir riskanta nodarbe - vai mēs pieņēmām pareizo personu, ar atbilstošām prasmēm un tieši tādu, kurš vislabāk piemērots mūsu organizācijai? LEAN principi var tikt izmantoti, lai radītu labāko pieeju personāla atlasē un noteiktu darbības, kas pievieno vērtību biznesam.

Master Training

Ilva Bērziņa

28. aprīlis

vizualizešana.png
Kompetenču intervija

Kas īsti ir kompetences, vai un kā tās atšķiras no zināšanām un prasmēm? Kā šī pieeja izpaužas praksē un ko tas nozīmē uzņēmuma personāla vadībai? Kā padarīt mūsu darbinieku atlases un vadības procesu strukturētāku, jēgpilnāku un darbinieku sniegumu izcilāku?

TRIVIUMS apmācība

Olga Dzene

28. aprīlis

vizualizešana.png
Kreņķu menedžments jeb stresa vadīšana

Vārdu stress esam raduši izteikt ar negatīvu nozīmi. Šis seminārs ir par to, ka stress ir labs! Tas ir pieradināms un vadāms. Kursā tiek aplūkotas metodes, kā stresu kontrolēt, ievirzīt lietderīgā gultnē un pielietot darba ražīguma, radošu ideju, pozitīvu attiecību un laba garastāvokļa vairošanai.

Master Training

Dmitrijs Kalniņš-Bergs

29. aprīlis

vizualizešana.png

BIZNESAM.LV ir organizāciju vadības risinājumu un B2B kontaktu sadarbības platforma, kas piedāvā mācības, konsultācijas, seminārus: vadībai un personāla attīstībai, mārketingam un pārdošanas veicināšanai, taupības un kvalitātes procesu uzlabosānai, finanšu risinājumus attīstības projektiem.