Karamāksla menedžeriem. Senas zināšanas mūsdienu profesionāļiem

Karamāksla menedžeriem. Senas zināšanas mūsdienu profesionāļiem

Donalds G.Krauze

Izdevniecība: Zvaigzne ABC

Izdošanas gads: 2005
Lappušu skaits: 168

Piegāde bez maksas ar OMNIVA

Tuvākie notikumi

Vadība un personāls

Jaunā vadītāja domāšana

Jaunā vadītāja loma ir sarežģītāka kā jebkad agrāk. Jaunie un komandu vadītāji būtiski ietekmē ikvienu rādītāju organizācijā. 1 dienas treniņš un 12 nedēļu ieviešanas process jaunajiem vadītājiem sniedz 6 prasmju kopumu, kas palīdz no speciālista kļūt par veiksmīgu vadītāju.

FranklinCovey Latvija

Mārtiņš Tols

14.11.2019

vizualizešana.png
BIZNESA KLASE #65

20 dienu attīstības programma vadītājiem, kam nepieciešami praktiski instrumenti uzņēmuma un darbinieku vadīšanai, kā arī sevis attīstībai.
Tā tiek dēvēta par biznesa esenci operatīvajā vadībā un praktisku alternatīvu mācībām augstskolā, ko augstu novērtējuši vairāk kā 1000 Latvijas vadītāji.

Komercizglītības centrs

Aldis Cimoška, Agris Grava, Anita Gaile, Ina Balamovska, Jānis Caune, Jana Strogonova, Mareks Dombrovskis, Sandra Liepa

15.11.2019. - 30.04.2020.

vizualizešana.png
Efektīvs vadītājs #1

Seminārs paredzēts vidējā un augstākā līmeņa vadītājiem, vadības procesa kvalitātes uzlabošanai. Kādas ir vadītāja lomas? Kam veltīt savu laiku un enerģiju? Kā efektīvi komunicēt ar komandu? Kā vadītājam izaugt līdz līdera lomai? Atbildes uz šiem un citiem jautājumiem seminārā “Efektīvs Vadītājs".

Master Training

Kārlis Apkalns

20. novembris un 3. decembris

vizualizešana.png
7 paradumi vadītājiem

Vadītāji bieži cieš neveiksmi tāpēc, ka nespēj sasniegt svarīgus rezultātus. 2 dienu treniņš un ieviešanas process sniedz vadītājiem nepieciešamās prasmes un rīkus, kas palīdz vadīt sevi, citus un sasniegt noturīgus rezultātus darbā ar cilvēkiem ilgtermiņā.

FranklinCovey Latvija

Mārtiņš Tols

26.-27.11.2019

vizualizešana.png
Efektīva Iekšējā Komunikācija – vadītāja instruments mērķu sasniegšanai

Iekšējā komunikācijas loma mērķu sasniegšanai sniedzas tālāk par ikdienišķām ziņām intranetā, pasākumiem un masu e-pastiem. Ar mērķtiecīgu iekšējo komunikāciju var panākt gan labāku darbinieku iesaisti, gan biznesa un stratēģisko mērķu sasniegšanu, gan arī pārmaiņu ieviešanu.

SpringValley

Ieva Veidemane

26. novembris

vizualizešana.png
Soli pa solim iekšējās komunikācijas stratēģijas izveidē

Šis seminārs veidots, lai būtu labs balanss starp Iekšējās Komunikācijas teoriju, labākiem pasaules piemēriem, praktiskiem darbiem un savstarpējai tīklošanai, jaunu kontaktu veidošanai.

SpringValley

Ieva Veidemane

3. decembris

vizualizešana.png

BIZNESAM.LV ir organizāciju vadības risinājumu un B2B kontaktu sadarbības platforma, kas piedāvā mācības, konsultācijas, seminārus: vadībai un personāla attīstībai, mārketingam un pārdošanas veicināšanai, taupības un kvalitātes procesu uzlabosānai, finanšu risinājumus attīstības projektiem.