Kotlers par mārketingu

Kotlers par mārketingu

Filips Kotlers

Izdevniecība: LID

Izdošanas gads: 2007
Lappušu skaits: 268

Cietie vāki

10

Piegāde bez maksas ar OMNIVA

Filips Kotlers, izcilais starptautiskā mārketinga profesors, darbā Kotlers par mārketingu sniedz padziļinātu un praktisku skatījumu par mārketinga attīstību un virzību divdesmit pirmajā gadsimtā, balstoties uz savu daudzu gadu praktisko pieredzi darbā ar tādiem uzņēmumiem kā AT&T, IBM, General Electric, Ford, Michelin, Merck, Bank of America un daudziem citiem.Grāmata ir praktisks ceļvedis ikvienam mārketinga praktiķim un vadītājam mūsdienu hiperkonkurences, globalizācijas un interneta laikmetā, dziļi un praktiski aplūkojot stratēģisko mārketingu, taktisko mārketingu, administratīvo mārketingu un jauno tehnoloģiju, kā arī jauno mediju revolucionāro ietekmi uz tirgu.

GRĀMATAS SATURS:
Priekšvārds
PIRMĀ DAĻA: STRATĒĢISKAIS MĀRKETINGS
1. Peļņu nesoša uzņēmuma izveide, balstoties uz mūsdienu mārketingu2. Mārketinga izmantošana produkta un pakalpojuma vērtības izpratnei, radīšanai, komunikācijai un sniegšanai3. Tirgus iespēju noteikšana un mērķtiecīga produkta vērtību piedāvājuma veidošana4. Zīmola vērtības pozicionēšana un veidošana
OTRĀ DAĻA: TAKTISKAIS MĀRKETINGS
5. Tirgus izpētes attīstīšana un izmantošana6. Mārketinga miksa izveide7. Klientu piesaistīšana, saglabāšana un klientu skaita vairošana8. Izveidot un sniegt lielāku vērtību
TREŠĀ DAĻA: ADMINISTRATĪVAIS MĀRKETINGS
9. Daudz efektīvāka mārketinga plānošana un izveidošana10. Mārketinga darbības novērtēšana un kontrole
CETURTĀ DAĻA: MĀRKETINGA PĀRVEIDOŠANA
11. Pielāgošanās jaunā laikmeta elektroniskajam mārketingam
PIELIKUMS
Raksturojumi, veiksmes stratēģijas un mārketinga nodaļas loma dažāda veida ražojošos uzņēmumos
Atsauces
Par autoru

Tuvākie notikumi

Mārketings un pārdošana

Digitālā reklāma

Digitālās reklāmas advancētais kurss ir piemērots mārketinga vadītājiem, kas ikdienā saskaras ar vairāku reklāmas kanālu virsvadību - vai nu organizējot aktivitātes inhouse, vai arī sadarbībā ar aģentūrām. Visērtāk kursā jutīsies tie, kuriem jau ir iepriekšēja pieredze digitālajā mārketingā. Kurss sniegs padziļinātu izpratni par to kā digitālajā vidē veidot reklāmas kampaņu un uzturošās aktivitātes vairāku kanālu ietvaros.

Digital Journey

Irbe Zolneroviča

19. un 21. novembris

vizualizešana.png
Mājaslapu optimizēšana meklētājprogrammām – SEO

SEO (Search Engine Optimization) ir darbību kopums, kas vērsts uz to, lai konkrētu lapu optimizētu meklētāju servisiem (Google, Bing, Yahoo u.c.) ar mērķi iegūt labākas pozīcijas meklētāja rezultātos. Ar to palīdzību ir iespējams noteikt, vai Tavs potenciālais klients spēs atrast Tavus pakalpojumus, veicot meklēšanu meklētāju servisos.

Digital Journey

TOMS GOIŽEVSKIS

25. un 27. novembris

vizualizešana.png
Darījumu sarunas

Par ko jādomā, gatavojoties sarunām? Kā iegūt un noturēt sarunu iniciatīvu? Kā pārrunu pozīcija ietekmē pārrunu taktikas? Seminārs organizāciju, personāla, mārketinga, finanšu u.c. vadītājiem, kā arī iepircējiem, kuri vēlas uzlabot savu spēju darījumu pārrunās panākt labākus nosacījumus.

Master Training

Mārtiņš Vecvanags

27. un 28. novembris

vizualizešana.png
Sociālo tīklu komunikācija

Sociālie tīkli ir vieni no efektīvākajiem mārketinga komunikācijas instrumentiem pasaulē, kuru lielākā priekšrocība ir, ka tie ļauj apvienot dažādas satura formas un reklāmas kanālus vienuviet. Sociālo tīklu ideoloģija paredz aizvien personīgāku komunikāciju starp ziņas veidotāju (zīmolu) un ziņas saņēmēju (patērētāju). Rūpīgi izstrādāts un pārdomāts sociālo tīklu ziņu, laika un budžeta plāns spēj veicināt regulāru auditorijas iesaisti, kā arī vēlamās ziņas nodošanu specifiski izvēlētajai mērķauditorijai, tādējādi izslēdzot pārējos platformas lietotājus un ietaupot resursus.

Digital Journey

LAURA CELMĀRA

2. un 4. decembris

vizualizešana.png
Darbs ar "grūto" klientu

Seminārs piedāvā dziļāk izpētīt "grūto" klientu fenomenu, sniedzot praktiskas atbildes uz sekojošiem jautājumiem: kas ir kopējs visiem "grūtajiem" klientiem? Kādas komunikācijas stratēģijas un kā pielietot saskarsmē ar tiem?

TRIVIUMS apmācība

Ieva Vaine

3. decembrī

vizualizešana.png
Digitālā mārketinga pamati

Kurss sniegs padziļinātu izpratni par digitālā mārketinga kanāliem un to savstarpējo mijiedarbību – Tu divu nodarbību laikā iepazīsies ar digitālā mārketinga kanāliem un to izmantošanas iespējām, apgūsi dažādus vērtīgus bezmaksas digitālā mārketinga rīkus, iemācīsies nospraust stratēģiskus mārkeitnga mērķus, analizēt konkurentus, kā arī kursa noslēgumā paradzēts praktiskais darbs, kurā treneres pavadībā ikviens izstrādās savu pirmo digitālā mārketinga stratēģiju.

Digital Journey

Evita Mežezera

3. un 5. decembris

vizualizešana.png

BIZNESAM.LV ir organizāciju vadības risinājumu un B2B kontaktu sadarbības platforma, kas piedāvā mācības, konsultācijas, seminārus: vadībai un personāla attīstībai, mārketingam un pārdošanas veicināšanai, taupības un kvalitātes procesu uzlabosānai, finanšu risinājumus attīstības projektiem.