Pārdošanas meistari

Pārdošanas meistari

Ivans R. Misners, Ph.D., Dons Morgans, M.A.

Izdevniecība: LID
Izdošanas gads: 2008
Lappušu skaits: 304

15

Piegāde bez maksas ar OMNIVA

Grāmata atklāj pasaules labāko pārdošanas meistaru panākumu noslēpumus. 
Braiens Tresijs, Toms Hopkinss, Marta Stjuarte, Hārvijs Makejs, Džejs Konrāds Levinsons, Tonijs Robinss, Entonijs Parinello, Keita Ferazi, Džeks Kenfīlds un daudzi citi... Grāmatā apkopoti vairāk nekā 80 pasaules veiksmīgāko pārdevēju redzējumi un padomi, kā noturēt jau esošos un iegūt jaunus klientus, kā saprasties ar korporatīvajiem klientiem, iztirzājot pārdošanas stratēģijas un taktikas, pārdošanas sistēmas, tiešsaistes pārdošanas tehnoloģijas u. c.
Ivans R. Misners, Ph.D., ir pasaulē lielākās biznesa tīklošanas organizācijas «BNI» dibinātājs un izpilddirektors, septiņu grāmatu un trīs bestselleru «World’s Best Known Secrets», «Masters of Networking», «Masters of Success» autors.
Dons Morgans, M.A., ir «BNI Canada» dibinātājs un «BNI Chicago» izpilddirektors, grāmatu «Masters of Networking» un «Masters of Success» līdzautors.

Tuvākie notikumi

Mārketings un pardošana

BIZNESAM.LV ir organizāciju vadības risinājumu un B2B kontaktu sadarbības platforma, kas piedāvā mācības, konsultācijas, seminārus: vadībai un personāla attīstībai, mārketingam un pārdošanas veicināšanai, taupības un kvalitātes procesu uzlabosānai, finanšu risinājumus attīstības projektiem.