Projektu vadības pamati

Projektu vadības pamati

Ričards Džounss

Izdevniecība: LID

Izdošanas gads: 2008
Lappušu skaits: 223

12

Piegāde bez maksas ar OMNIVA

Projektu vadības pamati ir grāmata par veiksmīgu reālu projektu vadīšanu. Šī grāmata nav rakstīta cilvēkiem, kas atbild par skaidriem, glītiem projektiem, kur komandas locekļi ir rūpīgi atlasīti, kur nekad nav problēmu ar vadību un projekts noris pēc labākajiem projektu norises priekšrakstiem. Tieši pretēji - šajā grāmatā apskatīti jautājumi par to, ko darīt, kad uzsākat vai pārņemat projektu, kura resursi ir ierobežoti, pietrūkst laika, un, iespējams, lietas sākušas ritēt nepareizajā virzienā. Autors Ričards Džonss dod ieskatu reālu projektu vadībā, parādot, kā novertēt situāciju agrīnā stadijā, identificēt lamatas un vadīt projektu, izvairoties no problēmam. Projektu vadības pamati sniedz praktiskus padomus un ieteikumus par: projektiem un to, kādēļ tie var ciest neveiksmi; mantota projekta problēmu identificēšanu; jaunu projektu sākšanu no nulles vai pašreizējā projekta pārveidošanu; reālistiska plāna radīšanu; projekta komandas vadību un noturēšanu plānotajā projekta attīstības virzienā. 
No angļu valodas tulkojusi Aija Dimanta. Artūra Maurāna makets.

Tuvākie notikumi

Mārketings un pārdošana

Darījumu sarunas: Stratēģijas un taktikas

Par ko jādomā, gatavojoties sarunām? Kā iegūt un noturēt sarunu iniciatīvu? Kā pārrunu pozīcija ietekmē pārrunu taktikas? Seminārs organizāciju, personāla, mārketinga, finanšu u.c. vadītājiem, kā arī iepircējiem, kuri vēlas uzlabot savu spēju darījumu pārrunās panākt labākus nosacījumus.

Master Training

Mārtiņš Vecvanags

16. un 17. aprīlis

vizualizešana.png
Publiskās runas meistarklase

Kursā kā veidot spēcīgu enerģētiku un ķermeņa valodu, loģiski strukturēt tekstu un izmantot savu balsi un citus psihofiziskos resursus tā, lai jūsu runa būtu skaidra, saprotama un pārliecinoša jebkurai auditorijai.

TRIVIUMS apmācība

Ruta Vītiņa

19. maijs

vizualizešana.png

BIZNESAM.LV ir organizāciju vadības risinājumu un B2B kontaktu sadarbības platforma, kas piedāvā mācības, konsultācijas, seminārus: vadībai un personāla attīstībai, mārketingam un pārdošanas veicināšanai, taupības un kvalitātes procesu uzlabosānai, finanšu risinājumus attīstības projektiem.