Publiskās attiecības

Publiskās attiecības

Sandra Veinberga

Izdevniecība: Zvaigzne ABC

Izdošanas gads: 2012
Lappušu skaits: 315

10

Piegāde bez maksas ar OMNIVA

“Kas ir šis PR un ko tas var nodarīt mums – sabiedrībai?” – ir galvenais grāmatas motīvs.

Darbs nepievēršas “how-to-do” jeb praktiskajam PR iemaņu uzskaitījumam, bet aplūko PR daudz plašākā skalā, pētnieciskā griezumā.


Darba pirmā daļa padziļināti apskata PR teorētiskās nostādnes un vēsturisko attīstību, bet otrā daļa vairāk pievēršas PR praksei, kas pamatojas uz S. Veinbergas pieredzi lektora darbā, vadot specializētus kursus PR speciālistiem.

Tuvākie notikumi

Mārketings un pārdošana

Darījumu sarunas: Stratēģijas un taktikas

Par ko jādomā, gatavojoties sarunām? Kā iegūt un noturēt sarunu iniciatīvu? Kā pārrunu pozīcija ietekmē pārrunu taktikas? Seminārs organizāciju, personāla, mārketinga, finanšu u.c. vadītājiem, kā arī iepircējiem, kuri vēlas uzlabot savu spēju darījumu pārrunās panākt labākus nosacījumus.

Master Training

Mārtiņš Vecvanags

16. un 17. aprīlis

vizualizešana.png
Publiskās runas meistarklase

Kursā kā veidot spēcīgu enerģētiku un ķermeņa valodu, loģiski strukturēt tekstu un izmantot savu balsi un citus psihofiziskos resursus tā, lai jūsu runa būtu skaidra, saprotama un pārliecinoša jebkurai auditorijai.

TRIVIUMS apmācība

Ruta Vītiņa

19. maijs

vizualizešana.png

BIZNESAM.LV ir organizāciju vadības risinājumu un B2B kontaktu sadarbības platforma, kas piedāvā mācības, konsultācijas, seminārus: vadībai un personāla attīstībai, mārketingam un pārdošanas veicināšanai, taupības un kvalitātes procesu uzlabosānai, finanšu risinājumus attīstības projektiem.