Stratēģiskā plānošana

Stratēģiskā plānošana

Nevils Leiks

Izdevniecība: Multineo

Izdošanas gads: 2007
Lappušu skaits: 243

10

Piegāde bez maksas ar OMNIVA

Nevila Leika grāmata, kas tiek piedāvāta Latvijas uzņēmēju sabiedrībai un augstskolu studentiem, ir interesanta ar savu praktisko pieeju uzņēmumu vides pētījumos un problēmu identificēšanā.

Grāmatas uzdevums nav bijis stratēģiskās plānošanas un stratēģiskā menedžmenta yeorijas izklāsts. Šo grāmatu vajag lietot kā praktikumu un semināru rokasgrāmatu, jo tās struktūra tieši tādā veido nodarbībām ir piemērota.


Grāmatas izdevumam ir pievienots CD ar autora ierunātu tekstu un praktisko nodarbību piemēriem.

Tuvākie notikumi

Vadība un personāls

Neirolīderība un Emocionālā Inteliģence

Tendences rāda, ka efektīva vadītāja veiksmes nosacījums ir Emocionālā Inteliģence un izpratne par neirozinātņu pielietojumu cilvēku vadībā. Kursa mērķis ir parādīt, kā neirozinātņu atklājumus iespējams izmantot vadītāju ikdienā, komandas darbā, individuālajai motivācijai un talantu vadībai.

Master Training

Elita Kazaine

31. marts

vizualizešana.png
Biznesa Meistarklase #23

Unikāla 20 dienu profesionālās pilnveides programma augstākā līmeņa vadītājiem, kas jau daudz dzīvē un biznesā sasnieguši.

Komercizglītības centrs

Baiba Zūzena, Sandra Lāce, Ivars Austers, Agris Grava, Ina Balamovska, Haralds Burkovskis, Inese Millere, Mareks Osovskis, Inese Kalveite, Jānis Caune, Ervīns Butkevičs, Inese Suija Markova, Tīna Kukka, Raimonds Lieksnis

17.04.2019. - 10.12.2020.

vizualizešana.png
Darbinieku Vadīšanas Pamati #41

Augsti pieprasīts kurss - esence darbinieku vadīšanā jeb "izdzīvošanas komplekts", kam jābūt katra vadītāja zināšanu grozā.

Komercizglītības centrs

Anita Gaile

22. un 23. aprīlis

vizualizešana.png
LEAN Personāla atlasē

Talantu piesaiste mūsdienās ir riskanta nodarbe - vai mēs pieņēmām pareizo personu, ar atbilstošām prasmēm un tieši tādu, kurš vislabāk piemērots mūsu organizācijai? LEAN principi var tikt izmantoti, lai radītu labāko pieeju personāla atlasē un noteiktu darbības, kas pievieno vērtību biznesam.

Master Training

Ilva Bērziņa

28. aprīlis

vizualizešana.png
Kompetenču intervija

Kas īsti ir kompetences, vai un kā tās atšķiras no zināšanām un prasmēm? Kā šī pieeja izpaužas praksē un ko tas nozīmē uzņēmuma personāla vadībai? Kā padarīt mūsu darbinieku atlases un vadības procesu strukturētāku, jēgpilnāku un darbinieku sniegumu izcilāku?

TRIVIUMS apmācība

Olga Dzene

28. aprīlis

vizualizešana.png
Kreņķu menedžments jeb stresa vadīšana

Vārdu stress esam raduši izteikt ar negatīvu nozīmi. Šis seminārs ir par to, ka stress ir labs! Tas ir pieradināms un vadāms. Kursā tiek aplūkotas metodes, kā stresu kontrolēt, ievirzīt lietderīgā gultnē un pielietot darba ražīguma, radošu ideju, pozitīvu attiecību un laba garastāvokļa vairošanai.

Master Training

Dmitrijs Kalniņš-Bergs

29. aprīlis

vizualizešana.png

BIZNESAM.LV ir organizāciju vadības risinājumu un B2B kontaktu sadarbības platforma, kas piedāvā mācības, konsultācijas, seminārus: vadībai un personāla attīstībai, mārketingam un pārdošanas veicināšanai, taupības un kvalitātes procesu uzlabosānai, finanšu risinājumus attīstības projektiem.