Veiksmīga karjera vai mobings - psiholoģiskais terors darbā

Veiksmīga karjera vai mobings - psiholoģiskais terors darbā

Konsatnce Halta

Izdevniecība: Jumava

Izdošanas gads: 2003
Lappušu skaits: 203

7

Piegāde bez maksas ar OMNIVA

Mobings – psiholoģiskais terors, tiranizēšana, horizontālā vardarbība – ir specifiska veida attiecības darbavietā, kad viens vai vairāki darbabiedri sistemātiski naidīgā un neētiskā veidā vēršas pret kādu savu kolēģi, līdz ar to cilvēks tiek nostādīts bezpalīdzīgā un neaizsargātā situācijā.

Mobinga izpausmes strauji izplatās un ir ļoti nepatīkamas. Slimības, dzīves un darba prieka zudums, nevēlēšanās atbalstīt savu uzņēmumu ir trauksmes signāls. Autore saistoši apraksta, kā izlauzties no apburtā loka, kā mainīt izturēšanos jaunā darba vietā un attiecībās ar cilvēkiem, kā izvirzīt mērķus, iedvesmot sevi un gūt panākumus, turklāt saglabājot labu veselību.

Tuvākie notikumi

Vadība un personāls

7 paradumi vadītājiem

Vadītāji bieži cieš neveiksmi tāpēc, ka nespēj sasniegt svarīgus rezultātus. 2 dienu treniņš un ieviešanas process sniedz vadītājiem nepieciešamās prasmes un rīkus, kas palīdz vadīt sevi, citus un sasniegt noturīgus rezultātus darbā ar cilvēkiem ilgtermiņā.

FranklinCovey Latvija

Mārtiņš Tols

26.-27.11.2019

vizualizešana.png
Efektīva Iekšējā Komunikācija – vadītāja instruments mērķu sasniegšanai

Iekšējā komunikācijas loma mērķu sasniegšanai sniedzas tālāk par ikdienišķām ziņām intranetā, pasākumiem un masu e-pastiem. Ar mērķtiecīgu iekšējo komunikāciju var panākt gan labāku darbinieku iesaisti, gan biznesa un stratēģisko mērķu sasniegšanu, gan arī pārmaiņu ieviešanu.

SpringValley

Ieva Veidemane

26. novembris

vizualizešana.png
Soli pa solim iekšējās komunikācijas stratēģijas izveidē

Šis seminārs veidots, lai būtu labs balanss starp Iekšējās Komunikācijas teoriju, labākiem pasaules piemēriem, praktiskiem darbiem un savstarpējai tīklošanai, jaunu kontaktu veidošanai.

SpringValley

Ieva Veidemane

3. decembris

vizualizešana.png
Efektīva vadītāja ABC (II līmenis)

Darbs ar cilvēkiem šodienas vadītājiem piedāvā arvien jaunus izaicinājumus – tehnoloģiju attīstība, globalizācija, nemitīgās pārmaiņas un darbinieku deficīts ir tikai daži no tiem. Līdz ar to vadītāju prasmju attīstība kļūst par nepieciešamu un nepārtrauktu procesu.

TRIVIUMS apmācība

Jolanta Cihanoviča

5., 6. decembris

vizualizešana.png
Efektīva komunikācija un saskarsme

Seminārs visiem, kuri ikdienā bieži saskaras un komunicē ar dažāda tipa cilvēkiem, komunikācijas efektivitātes uzlabošanai. Kursā runāsim par to, kādas apzinātās komunikācijas metodes izmantot vērtīgai saskarsmei, nodrošinot ilgtspējīgu sadarbību.

Master Training

Elita Kazaine

19. decembris

vizualizešana.png
LEAN Personāla atlasē

Talantu piesaiste mūsdienās ir riskanta nodarbe - vai mēs pieņēmām pareizo personu, ar atbilstošām prasmēm un tieši tādu, kurš vislabāk piemērots mūsu organizācijai? LEAN principi var tikt izmantoti, lai radītu labāko pieeju personāla atlasē un parādītu vērtību pievienojošu personāla atlasi.

Master Training

Ilva Bērziņa

06. janvāris, 2020. gads

vizualizešana.png

BIZNESAM.LV ir organizāciju vadības risinājumu un B2B kontaktu sadarbības platforma, kas piedāvā mācības, konsultācijas, seminārus: vadībai un personāla attīstībai, mārketingam un pārdošanas veicināšanai, taupības un kvalitātes procesu uzlabosānai, finanšu risinājumus attīstības projektiem.