Konsultācijas organizācijām un biznesam

iDEJAS UN RISINĀJUMI

Vadībai un personālam
Pārdošanas veicināšanai un mārketingam
Ražošanas un darbības kontrolei
Finanšu piesaistei un attīstībai

Meklēju labu speciālistu

Mūsdienās meklēšanas iespēju ir daudz, bet ieteikt var tikai zināmus. Mūsu uzdevums ir ieteikt, Jūsu - izvēlēties atbilstošāko!

Piedāvāju risinājumu vadītājiem

Varbūt tieši Tev ir ideja, kas palīdz organizācijām būt efektīvām? Atsūti savu risinājumu, lai par to var uzzināt pēc iespējas vairāk

 

IT un spēļošanas risinājumi darbinieku iesaistei un noturēšanai

Juris Zalāns, Benefits Latvija

Spēļošanas risinājumu ieviešana darba procesos palīdz uzlabot vispārējo darbinieku produktivitāti, apmeklētību un iesaisti uzņēmumā.

ES fondu atbalsts nodarbināto apmācībām – prasības un iespējas

TRIVIUMS apmācība

Kas jāzina un jādara, lai saņemtu ES fondu līdzfinansējumu, mācību programmu piedāvājums un uzņēmuma ieguvumi.

Plašāk skatīt šeit

Žanete Drone

Integrālais koučings ir disciplīna, kas ļauj indivīdiem un grupām ļoti skaidri apzināties savu esošo pieeju situācijām, saskatīt jaunas iespējas un attīstīt jaunas, noturīgas kompetences, lai rastu tādus risinājumus un sasniegtu tādus rezultātus, kas tiem ir ļoti nozīmīgi. Tagad integrālais koučings pieejams arī Latvijā. Vairāk par integrālā koučinga metodi: www.zanetedrone.lv

Please reload

 

e-komercijas risinājumi tirdzniecībai Interneta vidē

Baltic Data

Mūsdienīgs risinājums ar pielāgojamu dizainu un satura pārvaldības sistēmu, kas ļauj uzņēmumam paplašināt klientu loku, samazināt apkalpošanas laiku, sniegt iespēju klientiem no jebkuras vietas pasaulē un sev piemērotā laikā aplūkot, pasūtīt un iegādāties uzņēmuma piedāvāto produkciju. Vairāk par Baltic Data programmatūras risinājumiem skatiet www.officeline.lv

Jūsu biznesa attīstība ar franšīzes palīdzību

Juris Roganovs, FRANCITY

Jūs plānojiet paplašināt biznesu un iziet starptautiskajos tirgos? Franšīze ir viena no labākajām iespējām biznesa attīstībai. Bezmaksas konsultācijas laikā mēs izvērtēsim Jūsu biznesa gatavību franšīzes tirgum, izskaidrosim kādas ir iespējas un kā rīkoties tālāk.

Kā digitālais mārketings var strādāt jūsu uzņēmuma labā?

Annija Graustiņa, Digital Marlketing Group

Digital Marketing Group ir digitālā mārketinga aģentūra, kas palīdz virzīt uzņēmumus un to piedāvātos produktus digitālajā vidē visā pasaulē. Piesakieties bezmaksas konsultācijai un uzziniet, kā digitālais mārketings var strādāt jūsu uzņēmuma labā.

Please reload

 

Kura no LEAN metodēm mūsu uzņēmumā dos lielāko/ātrāko efektu?

Jānis Baltačs, KOTA.NU. Tel. 29258675

Piedāvāju tikties reālajā darba vidē (uzņēmumā), lai pārrunātu LEAN pieejas ieviešanas lietderību un plānu.

Please reload

 

Atbalsts ieguldījumiem jaunās tehnoloģijās

Rinalds Trukšs, Global Consulting. Tel. +371 22844088

Aktivitātes ietvaros atbalstāmā darbība ir eksperimentālu tehnoloģiju izstrāde, uzstādīšana un testēšana reālā ražošanas vidē. Eksperimentālā tehnoloģija ir ražošanas iekārta vai integrētā ražošanas līnija.

Piedāvājam bezmaksas konsultāciju, kā arī uzņēmumu ieceres atbilstības izvērtēšanu atbalsta piesaistei no ES fondiem.

Finanšu piesaiste

Juris Grišins, CAPITALIA

Aicinām uzņēmējus un biznesa projektu attīstītājus uz konsultāciju par finanšu piesaistes iespējām. Ar uzkrāto pieredzi, pašiem veicot vairāk kā 300 riska kapitāla, uzņēmumu aizdevumu un mezanīna investīcijas, uzņēmumam Capitalia ir īpašas priekšrocības palīdzēt klientiem piemeklēt un piesaistīt atbilstošāko finansējumu biznesam.