Aktuāli notikumi I BIZNESAM.LV

Tuvākie notikumi

arrow&v
TRIVIUMS apmācība
Jolanta Cihanoviča

Efektīva vadītāja ABC

20., 21. janvāris

Kursā: izpratne par vadītāja lomu un atbildību uzņēmuma mērķu sasniegšanā;
zināšanas par efektīvākajiem darbinieku vadīšanas instrumentiem;
prasme sniegt atgriezenisko saiti un motivēt darbiniekus;
labākas saskarsmes prasmes.

420 + PVN

Digital Journey
Jānis Birģelis

Datu analīze ar Google Analytics

21. un 23. janvāris

Datu analīze ar Google Analytics kursi paredzēti Tev, ja kaut reizi esi sev vaicājis: „Vai reklāma man ienes rezultātu?” Un, ja vēl joprojām esi uz Jūs ar digitālo pasauli, šī ir iespēja mainīt savu lietu kārtību. Kursu rezultātā Tu iegūsi izpratni par reklāmas darbību efektivitāti un idejas iegūs pamatīgu potenciālu pārtapt darbībās.

€152.46

Digital Journey
Evita Mežezera

Digitālā mārketinga pamati

27. un 29. janvāris

Kurss sniegs padziļinātu izpratni par digitālā mārketinga kanāliem un to savstarpējo mijiedarbību – Tu divu nodarbību laikā iepazīsies ar digitālā mārketinga kanāliem un to izmantošanas iespējām, apgūsi dažādus vērtīgus bezmaksas digitālā mārketinga rīkus, iemācīsies nospraust stratēģiskus mārkeitnga mērķus, analizēt konkurentus, kā arī kursa noslēgumā paradzēts praktiskais darbs, kurā treneres pavadībā ikviens izstrādās savu pirmo digitālā mārketinga stratēģiju.

€152.46

TRIVIUMS apmācība
Ieva Vaine

Efektīva laika plānošana un darba organizēšana

30. janvāris

Kursā: zināšanas un izpratne par iekšējiem un ārējiem efektīva darba traucēkļiem;
apgūti darba un laika plānošanas galvenie principi, mērķu noteikšana un prioritāšu izvirzīšana; stresa līmeņa samazināšanās darbā.

EUR 160 + PVN

Master Training
Ilva Bērziņa

Veiksmīgs onbordings

20. janvāris, 2020. gads

Semināra dalībniekiem būs iespēja sagatavot atbilstošas ievadprogrammas plānu savam uzņēmumam, izzināt labu mērķu noteikšanas iespējas un veidus, kā arī trenēt koučinga pieeju, lai varētu izveidot veiksmīgāku darbinieka integrācijas procesu savā uzņēmumā vai organizācijā.

170 EUR + PVN

Komercizglītības centrs
Darja Junusova

Biznesa iepirkumu simulācijas treniņš/ taktiskā spēle “Nopērc rozā ziloni!”

23. janvāris

Vai tavs iepirkumu vadītājs varēs uzvarēt simulāciju spēlē? “Kaulēšanās” pamati un iepirkuma knifi no reālas pieredzes tiem, kas iepircēju lomā ir nesen.

Agrajiem plānotājiem: Piesakieties līdz 23. decembrim un saņemiet 10 % atlaidi

250 EUR + PVN

TRIVIUMS apmācība
Krista Vāvere

Pārliecinoša prezentācija ©

28., 29. janvāris

Kursā:
- mērķtiecīgāka komunikācija ar klientiem, kolēģiem, darbiniekiem;
- lielāka pašpārliecinātība;
- spožāks izteiksmes veids.

420 + PVN

Master Training
Kārlis Apkalns

Efektīvs vadītājs #1

31. janvāris un 03. februāris

Seminārs vidējā un augstākā līmeņa vadītājiem, vadības procesa kvalitātes uzlabošanai. Kādas ir vadītāja lomas? Kam veltīt savu laiku un enerģiju? Kā efektīvi komunicēt ar komandu? Kā vadītājam izaugt līdz līdera lomai? Atbildes uz šiem un citiem jautājumiem seminārā “Efektīvs Vadītājs".

445 EUR + PVN

Digital Journey
Elīna Stafecka

Satura mārketings

20. un 22. janvāris

Apmeklējot Satura mārketinga kursu, Tu uzzināsi, kas ir satura mārketings, apgūsi jaunas zināšanas par saturu un komunikāciju digitālajā vidē, iemēģināsi roku ziņu un auditorijas definēšanā un komunikācijas plāna būvēšanā.

€152.46

Master Training
Dace Andersone

Vizualizēšana

27. janvāris, 2020. gads

Seminārs vadītājiem, komandu un projektu vadītājiem, ekspertiem, kuru produktivitāti nosaka komunikācijas ātrums un precizitāte. Dalībnieku ieguvumi - uzlabota komunikācijas efektivitāte caur izpratni par vizualizēšanas lietošanas iemesliem un iespējām, kā arī izmēģinātām vizualizēšanas tehnikām.

170 EUR + PVN

Digital Journey
Toms Goiževskis

Mājaslapu optimizēšana meklētājprogrammām – SEO

28. un 30. janvāris

SEO (Search Engine Optimization) ir darbību kopums, kas vērsts uz to, lai konkrētu lapu optimizētu meklētāju servisiem (Google, Bing, Yahoo u.c.) ar mērķi iegūt labākas pozīcijas meklētāja rezultātos. Ar to palīdzību ir iespējams noteikt, vai Tavs potenciālais klients spēs atrast Tavus pakalpojumus, veicot meklēšanu meklētāju servisos.

€152.46

Komercizglītības centrs
Māra Špicberga

Dvēseles antropoloģija: Saskarsmes šķēršļi un tikumi

31.janvāris, 7. un 14. februāris

Unikāls treniņš, kurš piešķir sevis attīstības tēmai jaunas nianses. Noderēs pieredzējušiem vadītājiem, kas jau daudz par cilvēku uzvedības niansēm dzirdējuši. Izpratne par sevi, savām emocijām, uzvedību un astoņām galvenajām dvēseles kaislībām un to, kā tās ietekmē dzīvi un biznesu.

375 EUR + PVN

BIZNESAM.LV ir organizāciju vadības risinājumu un B2B kontaktu sadarbības platforma, kas piedāvā mācības, konsultācijas, seminārus: vadībai un personāla attīstībai, mārketingam un pārdošanas veicināšanai, taupības un kvalitātes procesu uzlabosānai, finanšu risinājumus attīstības projektiem.