Aktuāli notikumi I BIZNESAM.LV

Tuvākie notikumi

arrow&v
TRIVIUMS apmācība
Nora Freimane

Ikdienas projektu vadība

6. aprīlis

Intensīvs un praktisks kurss par efektīviem rīkiem ikdienas projektu vadībā. Kā arī – par to, kā neapjukt situācijās, kad projekti kļūst pārāk sarežģīti vai notiek vienlaicīgi.

160 + PVN

Komercizglītības centrs
Baiba Zūzena, Sandra Lāce, Ivars Austers, Agris Grava, Ina Balamovska, Haralds Burkovskis, Inese Millere, Mareks Osovskis, Inese Kalveite, Jānis Caune, Ervīns Butkevičs, Inese Suija Markova, Tīna Kukka, Raimonds Lieksnis

Biznesa Meistarklase #23

17.04.2019. - 10.12.2020.

Unikāla 20 dienu profesionālās pilnveides programma augstākā līmeņa vadītājiem, kas jau daudz dzīvē un biznesā sasnieguši.

EUR 4980 + PVN

Komercizglītības centrs
Anita Gaile

Darbinieku Vadīšanas Pamati #41

22. un 23. aprīlis

Augsti pieprasīts kurss - esence darbinieku vadīšanā jeb "izdzīvošanas komplekts", kam jābūt katra vadītāja zināšanu grozā.

Agrajiem plānotājiem: piesakoties līdz 22. martam un saņemiet - 10 % atlaidi

439 EUR + PVN

Master Training
Ilva Bērziņa

LEAN Personāla atlasē

28. aprīlis

Talantu piesaiste mūsdienās ir riskanta nodarbe - vai mēs pieņēmām pareizo personu, ar atbilstošām prasmēm un tieši tādu, kurš vislabāk piemērots mūsu organizācijai? LEAN principi var tikt izmantoti, lai radītu labāko pieeju personāla atlasē un noteiktu darbības, kas pievieno vērtību biznesam.

85 EUR + PVN

Master Training
Eļčin Džafarov

Power Excel

15./16./17. aprīlis

Svarīgas un praktiskas Excel pamatiemaņas, darba principi, to priekšrocības un trūkumi. Darbs ar iebūvētajām Excel formulām, datu tabulu agregāciju un automātiskā šūnu formatēšana. Mācību mērķis ir sniegt iespēju apgūt instrumentus, kas ļauj automatizēt datu apstrādi un izveidot efektīvas atskaites.

330 EUR + PVN

Komercizglītības centrs
Ivars Runģis

Projektu Vadīšanas Meistarklase (Sagatavošanās IPMA sertifikācijai)

21.-22., 28.-29. aprīlis, 12. maijs

Novērtētākais piecdiennieks projektu vadīšanas izcilībai.
Ar ESF līdzfinansējumu

Pieejams ESF līdzfinansējums 30 - 50 % apjomā.

1200 EUR + PVN

TRIVIUMS apmācība
Jānis Dirveiks

Agile pieeja procesu vadībā. Saprast + Izmantot

22. aprīlis

Kas patiesībā ir agile? Vai tā ir teorija, filozofija vai praktiska metode, kas dod reālus uzlabojumus? Kad un kā to pielietot? Vai tā der ikvienam uzņēmumam un organizācijai? Vai tās ieviešanā pastāv riski un kādi tie ir?

210 + PVN

TRIVIUMS apmācība
Olga Dzene

Kompetenču intervija

28. aprīlis

Kas īsti ir kompetences, vai un kā tās atšķiras no zināšanām un prasmēm? Kā šī pieeja izpaužas praksē un ko tas nozīmē uzņēmuma personāla vadībai? Kā padarīt mūsu darbinieku atlases un vadības procesu strukturētāku, jēgpilnāku un darbinieku sniegumu izcilāku?

210 + PVN

Master Training
Mārtiņš Vecvanags

Darījumu sarunas: Stratēģijas un taktikas

16. un 17. aprīlis

Par ko jādomā, gatavojoties sarunām? Kā iegūt un noturēt sarunu iniciatīvu? Kā pārrunu pozīcija ietekmē pārrunu taktikas? Seminārs organizāciju, personāla, mārketinga, finanšu u.c. vadītājiem, kā arī iepircējiem, kuri vēlas uzlabot savu spēju darījumu pārrunās panākt labākus nosacījumus.

445 EUR + PVN

TRIVIUMS apmācība
Jānis Koklačs

Kā radīt veiksmīgu produktu 5 soļos

21. aprīlī

Kā celt esošo produktu vērtību? Kā radīt jaunus veiksmīgus produktus?
Kā ģenerēt arvien vairāk ienākumu ar vērtīgu produktu palīdzību un būt soli priekšā konkurentiem? Kā ikdienas uzņēmējdarbības straujajā ritmā nodrošināt lielāku fokusu uz produktu un tā kvalitāti?

210 + PVN

Master Training
Dace Andersone

Vizualizēšana

23. aprīlis

Mācībās dalībnieki gūst izpratni par vizualizēšanas lietošanas iemesliem un iespējām, kā arī apgūst vienkāršas un efektīvas vizualizēšanas tehnikas, kas ir gan pietiekami vieglas, gan arī praktiski piemērojamas savā darbā.

170 EUR + PVN

Komercizglītības centrs
Jeremejs R. Druvietis

Darba un brīvā laika pārvaldība

29. aprīlī

Tiem, kam ir dārgs savs laiks. Šajā seminārā apgūsiet darba un brīvā laika pārvaldības prasmes, kas ļaus palielināt produktivitāti profesionālajā un personīgajā dzīvē, kā arī iegūt līdzsvara sajūtu un apmierinātību ar sevi un dzīvi. Kopā veidosim darba un privātās dzīves laika pārvaldības sistēmu.

250 EUR + PVN

BIZNESAM.LV ir organizāciju vadības risinājumu un B2B kontaktu sadarbības platforma, kas piedāvā mācības, konsultācijas, seminārus: vadībai un personāla attīstībai, mārketingam un pārdošanas veicināšanai, taupības un kvalitātes procesu uzlabosānai, finanšu risinājumus attīstības projektiem.