3 grāmatas esošajiem un topošajiem pārdevējiem

3 grāmatas esošajiem un topošajiem pārdevējiem

Vigants Lesausks:

Grāmatas man dod iespēju mācīties, sapņot, atpūsties, iedvesmoties, pārdzīvot un paplašināt vārdu krājumu. Esmu izlasījis desmitiem grāmatu pēdējos gados. Protams ne visas ir tikai nopietnas vai tikai par pārdošanu. Esmu izlasījis kā zinātniskās fantastikas sērijas tā arī produktivitātes rokasgrāmatas. Šajā rakstā es apvienoju 3 ieteikumus profesionālajām grāmatām esošajiem un topošajiem pārdevējiem.


Baudi, iedvesmojies un kļusti pārdošanas zvaigzne!


Influence: The Psychology of Persuasion

Robert B. Cialdini

Grāmata tiem pārdevējiem, kuri vēlas saprast ietekmēšanas pamatus. Šīs metodas tiek izmantotas daudz ikdienā dažādās reklāmās televīzijā, internetā un citos medijos. Protams, tiešā pārdošana nav izņēmums. Grāmatas saturs ir balstīts uz reāliem pētījumiem un eksperimentiem.


Saprotot, kas tieši strādā un kādā veidā palīdzēs Tev būt labākam pārdevējam un panākt lēmumu ātrāk. Grāmatas saturs īsumā ir izklāstīts arī šajā animētajā video. Ja vēlies saprast būtību, tas Tev pietiks vien ar 12 minūtēm. Taču iesaku izlasīt visu grāmatu, jo tur ir daudz piemēri no dzīves un daudz detalizētāk izstāstīts kādēļ konkrētās metodes strādā un kā zinātnieki pārliecinājās par konkrēto metožu efektivitāti.

12 minūšu YouTube video, kas izskaidro grāmatas saturu.The Challenger Sale: Taking Control of the Customer Conversation

Matthew Dixon , Brent Adamson

Grāmata par dažadiem pārdevēju tipiem un pārdošanas stiliem. Balstīta uz pētījumu par to kādēļ vieniem pārdevējiem ir rezultāti, bet citiem nav.


Manuprāt, ļoti interesanta un diezgan netipiska pieeja pārdošanai ar domu, ka klienta uzskati un gaidas ir jāizaicina, lai iegūtu cieņu un kļūtu par patiesu padomdevēju un pievienotu vērtību.


Labākie pārdevēji ne tikai būvē attiecības ar klientiem, bet iet tālāk - izaicina klientus.


Vēlos arī brīdināt, ka ne visi pārdevēji var būt pietiekami profesionāli, lai “nesavārītu ziepes” un spētu saglabāt attiecības pielietojot grāmatā ieteiktās metodes. Iesaku šo grāmatu tikai pieredzējušiem speciālistiem un lietojiet saprātīgās devās.


10 minūšu prezentācija par to pašu filozofisko pieeju - māci klientu, izaicini klienta pieņēmumus, lai būtu ļoti veiskmīgs un vajadzīgs pārdevējs.


SPIN Selling

Neil Rackham


SPIN pārdošana ir par jautājumu uzdošanu kā pārdošanas metodi. Gan izzinošie, gan problēmu, gan ietekmes jautājumi gan ieguvumu.


Šī ir klasika, kas iemācīs paskatīties uz jautājumu uzdošanu kā atsevišķu disciplīnu pārdošanā. Neils, caur jautājumu uzdošanu vada klienta sarunu līdz tam, ka klients pats saprot gan savu vajadzību gan risinājuma vērtību.


15 min. Intervija ar Neilu par jautājumu uzdošanu


Papildu saistoši tēmas resursi


Pārdošanas meistari

Ivans R. Misners, Ph.D., Dons Morgans, M.A.Iegādāties

Grāmata atklāj pasaules labāko pārdošanas meistaru panākumu noslēpumus. 

Braiens Tresijs, Toms Hopkinss, Marta Stjuarte, Hārvijs Makejs, Džejs Konrāds Levinsons, Tonijs Robinss, Entonijs Parinello, Keita Ferazi, Džeks Kenfīlds un daudzi citi... Grāmatā apkopoti vairāk nekā 80 pasaules veiksmīgāko pārdevēju redzējumi un padomi, kā noturēt jau esošos un iegūt jaunus klientus, kā saprasties ar korporatīvajiem klientiem, iztirzājot pārdošanas stratēģijas un taktikas, pārdošanas sistēmas, tiešsaistes pārdošanas tehnoloģijas u. c.Pieczvaigžņu serviss

Michael HeppellIegādāties

Grāmatā iekļautie praktiskie piemēri jums ļaus ātri atpazīt iespējas, kā uzlabot savu klientu servisu. Sekojot Maikla Hepela ieteikumiem, iegūsiet daudzus apmierinātus klientus, kuri būs gatavi maksāt par piedāvāto pieczvaigžņu servisu, kaut arī jūsu izmaksas būs saglabājušās iepriekšējā līmenī.

Būsim reālisti vai nepiedalīsimies spēlē

Mahans Khalsa

Iegādāties


"Būsim reāli" jūs aicina pilnīgi koncentrēties uz klientu, novākt nefunkcionālās biznesa attīstības šķēršļus un izveidot atzinību pelnošas, produktīvas biznesa attiecības. Mahans Khalsa aicina būt godīgiem un patiesiem, un nekavējoties uzsākt apspriest svarīgāko, atmetot muļķības un palīdzot klientam gūt panākumus no nulles punkta.

BIZNESAM.LV ir organizāciju vadības risinājumu un B2B kontaktu sadarbības platforma, kas piedāvā mācības, konsultācijas, seminārus: vadībai un personāla attīstībai, mārketingam un pārdošanas veicināšanai, taupības un kvalitātes procesu uzlabosānai, finanšu risinājumus attīstības projektiem.